Ümraniye Raf Sistemleri

Ümraniye Raf Sistemleri

Nisan 30, 2019 Raf Sistemleri 1
ümraniye raf sistemleri servis bölgeleri

Ümraniye Raf Sistemleri

Ümraniye Raf Sistemleri, genel olarak dükkan, mağaza başta olmak üzere hemen hemen her işyerinde kullanılan sistemleri tasarlar. Raf sistemleri günümüzde gelişmiş ve alanında rekabeti kaçınılmaz bir sektör haline gelmiştir. Böylesi gelişmiş ve sürekli yeni ürünler ile yenilenen bir hizmet sektöründe en kalıcı olarak hizmet vermektedir. En iyi ve sağlam hizmet ile memnuniyet sağlamaktan geçmektedir. İmalat merkezi olarak raf yapımı ve raf montajı başta olmak üzere tamir ve bakım hizmetleri alanıda yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Ayrıca bölgenin ve Ümraniye çevresinin en çok tercih edilen firması olmaktayız.

Hizmet verdiğimiz her açıdan en çok tercih edilen ve diğer bölgelerden de sipariş alan bir kurumuz. Böyle olmamızın en önemli sebebi, yapılan tüm işlerin özenle ve hassasiyet ekseninde icra edilmiş olmasından kaynaklanmaktadır.

Ümraniye Raf Sistemleri Kataloğumuz

Ağır Yük Raf Sistemleri gibi hizmetler veren kurumumuzda geniş bir hizmet kataloğu vardır. Her kesimden işyerine hitap eden hizmetleri ile ön plana çıkmıştır.

Genel olarak sadece mağaza ve süper marketelere hizmet vermektedir. Bu alanlara özgü raf sistemleri tasarlayan kurumlardan farklı olarak hemen her kuruma hizmet sağlamaktadır. Süpermarket, mağaza, pasaj, dükkan, kozmetik ürünleri ve fırınlar başta olmak üzere hizmet veriyoruz. Her işi için de birimine özgü sağlam ve dayanıklı raf sistemleri üretilmektedir.

Ümraniye Raf Sistemleri olarak kurumumuzda yapılan rafların tamamı genel olarak paslanmaz raf sistemleri malzemelerinden yapılır. Raf yapımının dışında iş yerlerine tezgah, eşya dolabı, elbise dolapları, sehpa ve masa gibi malzemeler de yapılmaktadır.

Ümraniye Raf Sistemleri Hizmetinde İzlenen Yol Ve Yapılan Çalışmalar

Ümraniye Raf Sistemleri firması olarak her kurumun veya işyerinin kendi işyerine özgü iş ve çalışma tarzı vardır. Bunu çok iyi biliyoruz. Bundan dolayı doğal olarak bu eksende raf yapım hizmeti gerekmektedir. İşte bu eksende raf siparişi verildikten sonra kurumumuz çalışanları hizmetin verileceği kuruma gelerek yapılacak rafların ölçüsünü alırlar. Daha sonra ise alınan ölçü ekseninde yapılan rafların montaj işlemleri tamamlanmaktadır. Tabi montaj işleminden sonra da hizmetin devamını sağlayan kurumumuzda verilen her raf garanti altına alınır. Olası ayarsızlık veya kullanım düzensizliği sağlayan rafların tamiratı ve değişimine kadar süren hizmetlerde verilmektedir.

Raf Sistemleri Çesitlerimiz

 

Bir cevap

  1. ahmet vardin dedi ki:

    ümraniye raf sistemi ile ümraniye’deki şirketimin depo raf sistemlerini yaptırdım. inanılmaz memnun kaldım. Erdal bey harika bir insan. İyi ki sizinle anlaşmışım. Daha önce yaptırdığım raf sistemleri planı güzel yapılmadığı için hem kullanışsızdı hem de mağazamı verimli kullanmakta zorlanıyordum. Ümraniye raf sistemleri olarak hizmet veren hepsi raf sistemleri ile şimdi hem daha kullanışlı bir raf sistemimiz var hem de depomun verimi %50 arttı. Sizi herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir