Ucuz Raf Sistemleri

Ucuz Raf Sistemleri

Mayıs 5, 2019 Raf Sistemleri 0
ucuz raf sistemleri ile en kaliteli raflar

Ucuz Raf Sistemleri

Ucuz Raf Sistemleri, günlük hayatta büyük kolaylık sağlayan saklama veya düzenleyicilerdir. Kitap rafları, giyinme odası rafları, iş yerinde dosyaları düzenleyen dosya rafları gibi alternatifler geniş yelpazeye sahiptir.

Bu rafların kullanılacak amaca göre kendi içerisinde birçok kategoriye ayrılır. Ağır materyalleri taşıması için ağır alaşımlardan oluşan raflar veya kitap, dosya, giysi taşıyan hafif raflar gibi türlere ayrılır. Hizmet sektöründe raf sistemleri dosya düzeni açısından büyük önem taşımaktadır.

Ucuz Raf Sistemleri ile Hafif Yük Raf Sistemleri

Hafif yük raf sistemleri genelde alttan tekerlekli ve fabrikalarda özellikle malzeme parçalarını kategorize etmek amacıyla kullanılan sistemlerdir. Raf üretiminde kullanılan malzemeler kaliteli çelik kullanılmaktadır. Bu çelik madde, sağlam rafı oluşturan temel malzemedir. Ucuz raf sistemleri pratik kurulumu ve kolay demonte özelliği ile düşük maliyetli ancak fayda maliyeti yüksek sistemlerdir. Raf sistemleri tüm mağaza alanlarında, fabrika stok malzemelerini saklama amacıyla rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca hareketli sistem olması ihtiyaç duyulduğunda yer değişikliğini kolaylıkla sağlar.

Ucuz Raf Sistemleri ile Ağır Yük Raf Sistemleri

Ağır fabrika sanayi alanlarında kullanılmak üzere ya da antrepo gibi ağır yükleri örneğin kalasları taşıması amacıyla ihtiyaç duyulan raf sistemleridir. Malzeme içeriği hafif yük taşıyan raf malzemeleri içeriğinin daha fazlası çelik ve kalınlık söz konusudur. İstenilen ölçü ve ebatlarda üretimi mümkün olacaktır.

Ucuz Raf Sistemleri ile Dolap Raf Sistemleri

Ev veya ofis ortamlarında giysi, dosya, kitap gibi hafif ama düzen gerektiren klase edilmesi gereken tüm elemanlar için kullanılan raf sistemleridir. Dosya dolapları raf sistemi olabildiği gibi büyük kapalı ve içerisinde 3 veya 4 göz kullanılabilir alanı olan araçlar da mevcuttur. İstenilen ebat ve büyüklükte yapılabilir. Ev tipi raf sistemleri ise giysi ve kütüphane raf sistemleri daha hafif ve yine istenilen ebatta yapılabilen sistemlerdir. Giysi dolapları raf ve askı kısımları dengeli ve yeteri kadar raflar olduğu sürece düzen rahatlıkla sağlanacaktır.

Ucuz Raf Sistemleri Kartoteks Raf Sistemleri

Özellikle şirketlerin insan kaynakları departmanlarında personel bilgilerinin klase edildiği ya da yine tekstil firmalarında renk kartelaları ve kumaş örnek çeşitlerinin kolaylıkla saklanabileceği 2 gözlü veya daha fazla bölümleri olan sistemler kullanılmaktadır. Arşiv departmanında da çok işlevli raf sistemleridir. Ucuz Raf Sistemleri istenilen ebat ve derinlikte yapılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir