Çalışma Tezgahları

Çalışma Tezgahları

Çalışma tezgahları imalat yapan her işletmede, bakım onarım servislerinde, teknik servis olarak çalışılan kurumlar başta olmak üzere bir çok işletmede kullanılması gereken en önemli parçalardan biridir. Hepsi Raf Sistemleri olarak en iyi ve en kullanışlı tezgahları sizler için en uygun fiyatlardan tasarlayabiliriz.

Bu sistemler ile ofisinizin, işletmenizin kullanım alanları maksimuma çıkarabilirsiniz. İşletmeniz veya deponuzun daha düzenli kullanılmasını sağlayarak birçok alanı boşa çıkarabilirsiniz. Kalan alanları ise kendi deponuza göre daha önemli işleriniz için kullanabilirsiniz.

Aletlerinizi veya parçalarınızı daha düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca daha güvenli şekilde depolayabilirsiniz. Bir işletmenin en büyük problemlerinden biri olan kaybolma durumlarını en aza indirebilirsiniz. Bir yıl içinde kaybolan aletleriniz fiyatı, bu tezgahların yapım maliyetinden daha fazla olabiliyor. Bu sayede yaptığınız tasarruf ile 1 yıl gibi kısa sürelerde yaptıracağınız tezgahların ücretini de çıkarmış olursunuz.

Kırılma, bozulma veya kaybolma tasarrufları dışında ayrıca zaman tasarrufu da yapmış olursunuz. Karmakarışık depolarda, en değerli birikim olan zamanınız alet veya parça ararken kaybolmaktadır. Size, daha düzenli olarak bu zamanın kalmasını sağlayabiliriz.

Çalışma Tezgahları ile İlgili Bilgiler

» Çalışma tezgahları için sacın kalınlığı en önemli husustur. Tezgahlarımızın gövde sacında 1 mm , kapak ve ön saçlarında 1.5 mm ve raflarında 1 mm, DKP sac kullanılmaktadır.
» Boya seçimimiz ise çevre dostu ve kullanılabilirliği uzun olan elektrostatik toz boyadır.
» Çekmecelerimizin kullanımı kolay ve rahat olup maksimum 50 kg kadar yük taşıyabilmektedir. Ayrıca çekmecelerimiz özel kilit sistemine sahiptir.

Kullanıldığı yerler : İmalat yapan her işletmede, bakım onarım ve oto servislerinde, teknik servisler, ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır.

Daha detaylı bilgi almak isteseniz videomuzu izleyebilirsiniz:

Çalışma Tezgahları Ürün Ölçüleri

Hepsi Raf sistemleri olarak yılların birikimi ve tecrübesi ile ölçülerimizi sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde oluşturduk. Birden fazla seçeneğimiz ile her türlü ihtiyacınıza en iyi şekilde karşılık vereceğimizi düşünüyoruz.

  • L Genişlik 1120mm-1420mm-1960mm-2500 mm
  • G Derinlik 680 mm
  • H Yükseklik 890 mm
  • H Pano Yüksekliği 980mm

Çalışma Tezgahları Standart Ekipmanlar :

Hepsi Raf Sistemleri olarak kullanıdığımız standart ekipmanlarımız var. Bu apartlar sizin her türlü ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde seçilmiştir. Bu sayede başka hiçbir şeye ihtiyacınız kalmadan çok rahat bir şekilde kullanmış olacaksınız. Ayrıca hepsi 1.sınıf malzemeden yapılmıştır.

  • 1 Adet 250mm x 250mm raf tablası
  • 1 Adet Anahtar Askı Aparatı
  • 1 Adet Tornavida Askı Aparatı
  • 2 Adet Alyan Askı Aparatı
  • 25 Adet 50mm Pano Kancası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir